Acer Aspire 3 A317-52-32V4
| Processor type | Intel Core i3 1005G1 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 17,3 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Intel UHD Graphics |
| Totale opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Gewicht totaal | 2,70 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Core i3 |
| Processor type | Intel Core i3 1005G1 |
| Processor klokfrequentie | 1,2 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 3,4 GHz |
| Configureerbare TDP-down | 13 W |
| Configureerbare TDP-downfrequentie | 1 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Scherm diagonaal | 17,3 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 127 ppi |
| Paneeltype | IPS |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | Intel UHD Graphics |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.2 |
| 4G (LTE) |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Webcam |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 36 Wh |
| Gewicht totaal | 2,70 kg |
| Afmeting - Breedte | 41,95 cm |
| Afmeting - Diepte | 28,95 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 2,46 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | NX.HZWEH.03E | |
| EAN | 4710886948902 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 8 juni 2022 |