Acer Aspire 5 A514-54-356A
| Processor type | Intel Core i3 1115G4 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 14 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Intel UHD Graphics |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Gewicht totaal | 1,45 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Core i3 |
| Processor type | Intel Core i3 1115G4 |
| Processor klokfrequentie | 3 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 4,1 GHz |
| Configureerbare TDP-down | 12 W |
| Configureerbare TDP-up | 28 W |
| Configureerbare TDP-downfrequentie | 2 GHz |
| Configureerbare TDP-upfrequentie | 3 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Scherm diagonaal | 14 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 157 ppi |
| Scherm type (mat/glans) | Mat |
| Paneeltype | IPS |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | Intel UHD Graphics |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 256 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Bluetooth | |
| 4G (LTE) |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| DisplayPort-uitgang | |
| Kensingtonslot |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Webcam |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 48 Wh |
| Gewicht totaal | 1,45 kg |
| Afmeting - Breedte | 32,8 cm |
| Afmeting - Diepte | 22,3 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 1,79 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | NX.AAXEH.004 | |
| EAN | 4710886899792 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 31 januari 2022 |