Acer Aspire 5 (A514-56P-73S2)
| Processor type | Intel Core i5 1335U |
| Scherm diagonaal | 14 inch |
| Touchscreen | |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Gewicht totaal | 1,40 kg |
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Processor type | Intel Core i5 1335U |
| Scherm diagonaal | 14 inch |
| Scherm type (mat/glans) | Mat |
| Paneeltype | IPS |
| Touchscreen |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 512 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Bluetooth |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| DisplayPort-uitgang |
| Webcam |
| Gewicht totaal | 1,40 kg |
| Afmeting - Breedte | 31,88 cm |
| Afmeting - Diepte | 22,55 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 1,78 cm |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | NX.KHREH.009 | |
| EAN | 4711121587160 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 31 juli 2023 |