Acer Aspire 5 A515-57-79HT
| Processor type | Intel Core i7 12650H |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Intel UHD Graphics |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Gewicht totaal | 1,77 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor type | Intel Core i7 12650H |
| Processor klokfrequentie | 2,3 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 4,7 GHz |
| Configureerbare TDP-down | 35 W |
| Aantal processorcores | 10 |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 141 ppi |
| Paneeltype | IPS |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | Intel UHD Graphics |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 512 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11ax (Wi-Fi 6E) |
| 4G (LTE) |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Kensingtonslot |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Webcam |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 50 Wh |
| Gewicht totaal | 1,77 kg |
| Afmeting - Breedte | 36,29 cm |
| Afmeting - Diepte | 23,78 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 1,79 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| SKU | NX.KN4EH.00E | |
| EAN | 4711121773617 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 28 augustus 2023 |