Acer Aspire 5520G-402G16Mi
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | AMD Turion 64 X2 TL-58 |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Scherm diagonaal | 15,4 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| GPU type | Nvidia GeForce 8400M GS |
| Totale opslagcapaciteit | 160 GB |
| Gewicht totaal | 3,66 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | AMD Turion 64 |
| Processor type | AMD Turion 64 X2 TL-58 |
| Processor klokfrequentie | 1,9 GHz |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Type geheugen | DDR2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 15,4 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| Verhouding | 16:10 |
| Pixeldichtheid | 98 ppi |
| GPU type | Nvidia GeForce 8400M GS |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Totale opslagcapaciteit | 160 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| DVD branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11b |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| Infrarood |
| PC-Card Type II | 0 |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 4 |
| FireWire - Totaal | 1 |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MS | |
| Cardreader - XD | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 0,3 MPixel |
| Gewicht totaal | 3,66 kg |
| Afmeting - Breedte | 36,6 cm |
| Afmeting - Diepte | 27,4 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 4,3 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows Vista Home Premium |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| SKU | LX.AK40X.135 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 18 februari 2008 |