Acer Aspire 5552-P344G75M
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | AMD Athlon II P340 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| GPU type | ATI Mobility Radeon HD 4250 |
| Totale opslagcapaciteit | 750 GB |
| Gewicht totaal | 2,60 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | AMD Athlon II |
| Processor type | AMD Athlon II P340 |
| Processor klokfrequentie | 2,4 GHz |
| Chipset | AMD M880G |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| SODIMM sloten | 2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 100 ppi |
| LED-achtergrondverlichting |
| GPU type | ATI Mobility Radeon HD 4250 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Totale opslagcapaciteit | 750 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| DVD branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Bluetooth | |
| Infrarood | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| PC-Card Type II | 0 |
| ExpressCard (type) | - |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 3 |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MS | |
| Cardreader - XD | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 1,3 MPixel |
| Geïntegreerde microfoon |
| Gewicht totaal | 2,60 kg |
| Afmeting - Breedte | 38,1 cm |
| Afmeting - Diepte | 25,3 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 3,4 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| SKU | LX.R4402.155 | |
| EAN | 4712842895411 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 14 januari 2011 |