Acer Aspire 5750-2414G50MN BE
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Core i5 2410M |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| GPU type | Intel HD Graphics |
| Totale opslagcapaciteit | 500 GB |
| Gewicht totaal | 2,60 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Processor type | Intel Core i5 2410M |
| Processor klokfrequentie | 2,3 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 2,9 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Chipset | Intel HM65 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| SODIMM sloten | 2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 100 ppi |
| LED-achtergrondverlichting |
| GPU type | Intel HD Graphics |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Videogeheugen (oud) | 128 MB |
| Totale opslagcapaciteit | 500 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk/SSD 1 soort | Harde schijf |
| DVD branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Bluetooth | |
| Infrarood | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| PC-Card Type II | 0 |
| ExpressCard (type) | - |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 2 |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-A) | 1 |
| USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1) | 1 |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| DisplayPort-uitgang | |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 1,3 MPixel |
| Gewicht totaal | 2,60 kg |
| Afmeting - Breedte | 38,2 cm |
| Afmeting - Diepte | 25,3 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| SKU | LX.R9702.091 | |
| EAN | 4717276322779 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 10 maart 2011 |