Acer Aspire 5920
| Processor type | Intel Core 2 Duo T7300 |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Scherm diagonaal | 15 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| GPU type | Nvidia GeForce 8600M GT |
| Totale opslagcapaciteit | 160 GB |
| Gewicht totaal | 3,20 kg |
| Processor type | Intel Core 2 Duo T7300 |
| Processor klokfrequentie | 2 GHz |
| Processor frontside bus | 800 MHz |
| Chipset | Intel PM965 |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Type geheugen | DDR2 |
| SODIMM sloten | 2 |
| Vrije SODIMM sloten | 0 |
| Turbo Memory | 1.024 MB |
| Scherm diagonaal | 15 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| Verhouding | 16:10 |
| Pixeldichtheid | 101 ppi |
| GPU type | Nvidia GeForce 8600M GT |
| Videogeheugen (oud) | 256 MB |
| Videogeheugen (shared / los) | Discreet |
| Totale opslagcapaciteit | 160 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk/SSD 1 capaciteit | 160 GB |
| Harddisk/SSD 1 merk/product | Western Digital WD1600BEVS |
| Optische drive merk/product | Hitachi LG GSA-T20N |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| WiFi snelheid | 300 Mbit/s |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| Infrarood | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| PC-Card Type II | 0 |
| ExpressCard (type) | 54 |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 4 |
| FireWire - 6-pin (FW400) | 0 |
| FireWire - 4-pin (Mini) | 1 |
| eSATA | 0 |
| Cardreader - CF | |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MS | |
| Cardreader - XD | |
| TV-uitgang | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aansluiting dockingstation |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 0,3 MPixel |
| Vingerafdruklezer |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| TV-tuner analoog | |
| TV-tuner DVB-T |
| Accu voltage | 14,8 V |
| Accu capaciteit (mAh) | 4.800 mAh |
| Accu 2 voltage | 0 V |
| Accu 2 capaciteit (mAh) | 0 mAh |
| Gewicht totaal | 3,20 kg |
| Gewicht excl. accu | 2,80 kg |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows Vista Home Premium |
| SKU | Aspire 5920G-302G16N | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | zondag 19 augustus 2007 |
Op zoek naar een betaalbare notebook? Dan kom je al snel bij Acer uit. Uit het nieuwe - gerestylde gamma - kregen we de kans om te ruiken de Aspire 5920.
6 september 2007 08:52