Acer Aspire 7250-E304G32Mi
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | AMD E-300 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 17,3 inch |
| Resolutie | 1600x900 |
| Touchscreen | |
| GPU type | AMD Radeon HD 6310 |
| Totale opslagcapaciteit | 320 GB |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Gewicht totaal | 2,63 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | AMD E |
| Processor type | AMD E-300 |
| Processor klokfrequentie | 1,3 GHz |
| Chipset | AMD A50M |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.333 MHz |
| SODIMM sloten | 2 |
| Vrije SODIMM sloten | 0 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 17,3 inch |
| Resolutie | 1600x900 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 106 ppi |
| Scherm type (mat/glans) | Glanzend |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen | |
| 3D-scherm |
| GPU type | AMD Radeon HD 6310 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Videogeheugen | 0,25 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 320 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 320 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk/SSD 1 capaciteit | 320 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | Harde schijf |
| Harddisk/SSD 1 merk/product | Western Digital WD3200BPVT |
| Optische drive merk/product | Hitachi LG GT32N |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerkadapter (bedraad) | Atheros AR5B125 |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 100 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| Infrarood | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| PC-Card Type II | 0 |
| ExpressCard (type) | - |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 3 |
| USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1) | 0 |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MicroSD | |
| Cardreader - MS | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| DisplayPort-uitgang | |
| Mini DisplayPort-uitgang | |
| Analoge audio aansluitingen | 2 |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 0,3 MPixel |
| Vingerafdruklezer |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon | |
| TV-tuner analoog | |
| TV-tuner DVB-T |
| Accu capaciteit (Wh) | 48 Wh |
| Verwisselbare accu | |
| Gewicht totaal | 2,63 kg |
| Gewicht excl. accu | 2,40 kg |
| Afmeting - Breedte | 41,475 cm |
| Afmeting - Diepte | 27,5 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 3,43 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| SKU | LX.RL602.060 | |
| EAN | 4717276864965 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 15 maart 2012 |