Acer Aspire 7739-384G50Mn (BE)
| Processor type | Intel Core i3 380M |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 17,3 inch |
| Resolutie | 1600x900 |
| GPU type | Intel HD Graphics |
| Totale opslagcapaciteit | 500 GB |
| Toetsenbordindeling | Azerty |
| Gewicht totaal | 3,30 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Core i3 |
| Processor type | Intel Core i3 380M |
| Processor klokfrequentie | 2,53 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Chipset | Intel HM55 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| SODIMM sloten | 2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 17,3 inch |
| Resolutie | 1600x900 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 106 ppi |
| LED-achtergrondverlichting |
| GPU type | Intel HD Graphics |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 500 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 500 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | Harde schijf |
| DVD branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Bluetooth | |
| Infrarood | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| PC-Card Type II | 0 |
| ExpressCard (type) | - |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 3 |
| Cardreader - SD | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| DisplayPort-uitgang | |
| Kensingtonslot |
| Toetsenbordindeling | Azerty |
| Webcam |
| Geïntegreerde microfoon |
| Gewicht totaal | 3,30 kg |
| Afmeting - Breedte | 41,475 cm |
| Afmeting - Diepte | 27,5 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 3,43 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| SKU | NX.RN6EH.003 | |
| EAN | 4712196050863 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 3 september 2012 |