Acer Aspire 7739Z-P626G50Mi BE
| Processor type | Intel Pentium P6200 |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Scherm diagonaal | 17,3 inch |
| Resolutie | 1600x900 |
| GPU type | Intel HD Graphics |
| Totale opslagcapaciteit | 500 GB |
| Toetsenbordindeling | Azerty |
| Gewicht totaal | 3,30 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Pentium |
| Processor type | Intel Pentium P6200 |
| Processor klokfrequentie | 2,13 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Chipset | Intel HM55 |
| Geheugen capaciteit | 6 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.066 MHz |
| SODIMM sloten | 2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 17,3 inch |
| Resolutie | 1600x900 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 106 ppi |
| LED-achtergrondverlichting | |
| 3D-scherm |
| GPU type | Intel HD Graphics |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 500 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 500 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk/SSD 1 soort | Harde schijf |
| DVD branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 100 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| Infrarood | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| PC-Card Type II | 0 |
| ExpressCard (type) | - |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 3 |
| USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1) | 0 |
| FireWire - Totaal | 0 |
| eSATA | 0 |
| Cardreader - SD | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| DisplayPort-uitgang |
| Toetsenbordindeling | Azerty |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 0,3 MPixel |
| Vingerafdruklezer |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (mAh) | 4.400 mAh |
| Gewicht totaal | 3,30 kg |
| Afmeting - Breedte | 41 cm |
| Afmeting - Diepte | 27,5 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 3,43 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| SKU | LX.RL702.036 | |
| EAN | 4717276899851 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 24 februari 2012 |