Acer Aspire 8930G-904G100BWN
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor serie | Intel Core 2 Quad |
| Processor type | Intel Core 2 Quad Q9000 |
| Processor klokfrequentie | 2 GHz |
| Aantal processorcores | 4 |
| Chipset | Intel PM45 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.066 MHz |
| SODIMM sloten | 2 |
| Vrije SODIMM sloten | 0 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 18,4 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 120 ppi |
| Scherm type (mat/glans) | Glanzend |
| GPU type | Nvidia GeForce 9700M GT |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Videogeheugen | 0,5 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 500 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk/SSD 1 capaciteit | 500 GB |
| Harddisk/SSD 1 merk/product | Seagate ST9500325AS (2x) |
| Optische drive merk/product | Pioneer BDRTD01RS |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.0 + EDR |
| Infrarood | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| PC-Card Type II | 0 |
| ExpressCard (type) | 54 |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 4 |
| FireWire - 9-pin (FW800) | 0 |
| FireWire - 6-pin (FW400) | 0 |
| FireWire - 4-pin (Mini) | 0 |
| Cardreader - CF | |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MS | |
| Cardreader - XD | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Analoge audio aansluitingen | 3 |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 1,3 MPixel |
| Vingerafdruklezer |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| TV-tuner analoog | |
| TV-tuner DVB-T |
| Accu capaciteit (Wh) | 72 Wh |
| Gewicht totaal | 4,00 kg |
| Gewicht excl. accu | 3,60 kg |
| Afmeting - Breedte | 44,14 cm |
| Afmeting - Diepte | 30 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 4,42 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows Vista Home Premium |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| SKU | LX.AFA0X.015, LX.AFA0X.016 | |
| EAN | 4712842456476 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 29 april 2009 |