Acer Aspire E1-531-B9604G50Mnks
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Pentium B960 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Intel HD Graphics |
| Totale opslagcapaciteit | 500 GB |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Gewicht totaal | 2,45 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Pentium |
| Processor type | Intel Pentium B960 |
| Processor klokfrequentie | 2,2 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Chipset | Intel HM70 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| SODIMM sloten | 2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 100 ppi |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | Intel HD Graphics |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 500 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 500 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| Aantal harddisks / SSD's | 1 |
| Harddisk/SSD 1 capaciteit | 500 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | Harde schijf |
| DVD branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Bluetooth | |
| Infrarood | |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| PC-Card Type II | 0 |
| ExpressCard (type) | - |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 3 |
| USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1) | 0 |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MS | |
| Cardreader - XD | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Kensingtonslot |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Webcam |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (mAh) | 4.400 mAh |
| Accu capaciteit (Wh) | 48 Wh |
| Gewicht totaal | 2,45 kg |
| Afmeting - Breedte | 38,16 cm |
| Afmeting - Diepte | 25,3 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 3,32 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| SKU | NX.M12EH.004 | |
| EAN | 4712196389130 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 24 oktober 2012 |