Acer Aspire E15 E5-574G
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Core i5 6200U |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Nvidia GeForce 920M |
| Totale opslagcapaciteit | 500 GB |
| Toetsenbordindeling | Azerty |
| Gewicht totaal | 2,40 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Processor type | Intel Core i5 6200U |
| Processor klokfrequentie | 2,3 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 2,8 GHz |
| Configureerbare TDP-down | 8 W |
| Configureerbare TDP-up | 25 W |
| Configureerbare TDP-downfrequentie | 1 GHz |
| Configureerbare TDP-upfrequentie | 2 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| SODIMM sloten | 2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 16 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 100 ppi |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | Nvidia GeForce 920M |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Videogeheugen | 2 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 500 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 500 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | Harde schijf |
| DVD branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| USB 2.0 (Type-A) | 1 |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| Cardreader - SD | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| DisplayPort-uitgang | |
| Aansluiting dockingstation |
| Toetsenbordindeling | Azerty |
| Webcam |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (mAh) | 2.520 mAh |
| Gewicht totaal | 2,40 kg |
| Afmeting - Breedte | 38,2 cm |
| Afmeting - Diepte | 25,6 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 2,92 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Home |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| SKU | NX.G3BEH.005 | |
| EAN | 4713392388668 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 12 februari 2016 |