Acer Aspire E5-511-46X5
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Pentium N3530 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Intel HD Graphics |
| Totale opslagcapaciteit | 500 GB |
| Gewicht totaal | 2,50 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Pentium |
| Processor type | Intel Pentium N3530 |
| Processor klokfrequentie | 2,16 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 2,58 GHz |
| Aantal processorcores | 4 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 100 ppi |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen | |
| 3D-scherm |
| GPU type | Intel HD Graphics |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 500 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 500 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | Harde schijf |
| DVD branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Bluetooth | |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| PC-Card Type II | 0 |
| ExpressCard (type) | - |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 2 |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-A) | 1 |
| Cardreader - SD | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Aansluiting dockingstation |
| Webcam |
| Vingerafdruklezer |
| Geïntegreerde microfoon |
| Gewicht totaal | 2,50 kg |
| Afmeting - Breedte | 38,16 cm |
| Afmeting - Diepte | 25,6 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 3,3 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8.1 |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| EAN | 4713147351671 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 12 maart 2015 |