Acer Aspire ES 11 ES1-132-C4KL
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Celeron N3350 |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Scherm diagonaal | 11,6 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Intel HD Graphics 500 |
| Totale opslagcapaciteit | 32 GB |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Gewicht totaal | 1,30 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Celeron |
| Processor type | Intel Celeron N3350 |
| Processor klokfrequentie | 1,1 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 2,4 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 11,6 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 135 ppi |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | Intel HD Graphics 500 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 32 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | eMMC |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| Bluetooth | |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| USB 2.0 (Type-A) | 2 |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-A) | 1 |
| USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1) | 1 |
| Cardreader - SD | |
| DVI-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Webcam |
| Vingerafdruklezer |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (mAh) | 3.220 mAh |
| Gewicht totaal | 1,30 kg |
| Afmeting - Breedte | 29,1 cm |
| Afmeting - Diepte | 21,1 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 2,1 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Home |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | NX.GGLEH.013 | |
| EAN | 4713883539067 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 16 februari 2018 |