Acer Aspire Ethos 8951G-26312G87WN
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Processor type | Intel Core i7 2630QM |
| Processor klokfrequentie | 2 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 2,9 GHz |
| Aantal processorcores | 4 |
| Chipset | Intel HM65 |
| Geheugen capaciteit | 12 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.066 MHz |
| SODIMM sloten | 4 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 16 GB |
| Scherm diagonaal | 18,4 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 120 ppi |
| LED-achtergrondverlichting |
| GPU type | Nvidia GeForce GT 555M |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Videogeheugen (oud) | 2.048 MB |
| Totale opslagcapaciteit | 120 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 120 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 750 GB |
| Harddisk toerental | 0 rpm |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| Harddisk/SSD 2 capaciteit | 750 GB |
| Harddisk/SSD 2 soort | Harddisk |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 3.0 |
| Infrarood | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| PC-Card Type II | 0 |
| ExpressCard (type) | - |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 2 |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-A) | 1 |
| USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1) | 1 |
| FireWire - Totaal | 1 |
| eSATA | 0 |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MS | |
| Cardreader - XD | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| DisplayPort-uitgang | |
| Aansluiting dockingstation |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 1,3 MPixel |
| Vingerafdruklezer |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (mAh) | 6.000 mAh |
| Gewicht totaal | 3,80 kg |
| Afmeting - Breedte | 44 cm |
| Afmeting - Diepte | 29,5 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 3,94 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| SKU | LX.RJ202.041 | |
| EAN | 4717276440763 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 17 mei 2011 |