Acer Aspire One 10 S1003-14XA
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Atom x5 Z8300 |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Scherm diagonaal | 10,1 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Intel HD Graphics |
| Totale opslagcapaciteit | 32 GB |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Gewicht totaal | 1,17 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Atom |
| Processor type | Intel Atom x5 Z8300 |
| Processor klokfrequentie | 1,44 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 1,84 GHz |
| Aantal processorcores | 4 |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.600 MHz |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 2 GB |
| Scherm diagonaal | 10,1 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| Verhouding | 16:10 |
| Pixeldichtheid | 149 ppi |
| Scherm type (mat/glans) | Glanzend |
| Paneeltype | IPS |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen | |
| Aanraakpunten touchscreen | 10 aanraakpunten |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Geschikt voor peninvoer | |
| 3D-scherm |
| GPU type | Intel HD Graphics |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 32 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 32 GB |
| Aantal harddisks / SSD's | 1 |
| Harddisk/SSD 1 capaciteit | 32 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | eMMC |
| Harddisk/SSD 1 form factor | M.2 |
| Harddisk/SSD 1 merk/product | Kingston M52532 |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| WiFi adapter | Broadcom |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| ExpressCard (type) | - |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 1 |
| USB 2.0 (Micro) | 1 |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Micro) | 0 |
| USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1) | 0 |
| USB Type-C | |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MicroSD | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal micro HDMI-uitgangen | 1 |
| Micro HDMI-uitgang | |
| HDMI-versie | 1.4 |
| DisplayPort-uitgang | |
| Mini DisplayPort-uitgang | |
| Analoge audio aansluitingen | 1 |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 0,9 MPixel |
| Tweede camera | |
| Tweede cameraresolutie | 0,3 MPixel |
| Flitser |
| Accelerometer | |
| Vingerafdruklezer | |
| GPS | |
| Kompas | |
| NFC |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (mAh) | 7.920 mAh |
| Verwisselbare accu | |
| Gewicht totaal | 1,17 kg |
| Gewicht tablet (bij 2-in-1 apparaten) | 0,62 kg |
| Afmeting - Breedte | 26,2 cm |
| Afmeting - Diepte | 18,5 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 2,23 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Home |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Aantal bits OS | 32 bit |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | NT.LCQEH.001 | |
| EAN | 4713392798726 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 10 november 2016 |