Acer Aspire R7-572G-54208G75ass
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Processor type | Intel Core i5 4200U |
| Processor klokfrequentie | 1,6 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 2,6 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 141 ppi |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | Nvidia GeForce GT 750M |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Videogeheugen | 2 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 750 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 750 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk/SSD 1 soort | Harde schijf |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.1 |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| PC-Card Type II | 0 |
| ExpressCard (type) | - |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 1 |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| Cardreader - SD | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Aansluiting dockingstation |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Webcam |
| Geïntegreerde microfoon |
| Gewicht totaal | 2,50 kg |
| Afmeting - Breedte | 37,68 cm |
| Afmeting - Diepte | 25,45 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 2,85 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8.1 |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| SKU | NX.M95EH.008 | |
| EAN | 4713147051823 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 23 september 2013 |