Acer Aspire Switch 10 E SW3-013-11EH
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Atom Z3735F |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Scherm diagonaal | 10,1 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Intel HD Graphics |
| Totale opslagcapaciteit | 64 GB |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Gewicht totaal | 1,20 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Atom |
| Processor type | Intel Atom Z3735F |
| Processor klokfrequentie | 1,33 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 1,83 GHz |
| Aantal processorcores | 4 |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Scherm diagonaal | 10,1 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| Verhouding | 16:10 |
| Pixeldichtheid | 149 ppi |
| Paneeltype | IPS |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | Intel HD Graphics |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 64 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| PC-Card Type II | 0 |
| ExpressCard (type) | - |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 1 |
| USB 2.0 (Micro) | 1 |
| Cardreader - MicroSD | |
| TV-uitgang | |
| DVI-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal micro HDMI-uitgangen | 1 |
| Micro HDMI-uitgang | |
| Aansluiting dockingstation |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Webcam |
| Geïntegreerde microfoon |
| Gewicht totaal | 1,20 kg |
| Afmeting - Breedte | 26,2 cm |
| Afmeting - Diepte | 18 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 2,29 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8.1 |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Aantal bits OS | 32 bit |
| SKU | NT.MX1EH.004 | |
| EAN | 4713147944132 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 3 augustus 2015 |