Acer Aspire V5-122P-42154G32nss
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | AMD A4-1250 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 11,6 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Touchscreen | |
| GPU type | AMD Radeon HD 8210 |
| Totale opslagcapaciteit | 320 GB |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Gewicht totaal | 1,38 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | AMD A |
| Processor type | AMD A4-1250 |
| Processor klokfrequentie | 1 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| SODIMM sloten | 2 |
| Scherm diagonaal | 11,6 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 135 ppi |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | AMD Radeon HD 8210 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 320 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 320 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk/SSD 1 soort | Harde schijf |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| PC-Card Type II | 0 |
| ExpressCard (type) | - |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 1 |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-A) | 1 |
| USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1) | 1 |
| Cardreader - SD | |
| DVI-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | |
| Aansluiting dockingstation |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Webcam |
| Geïntegreerde microfoon |
| Gewicht totaal | 1,38 kg |
| Afmeting - Breedte | 28,9 cm |
| Afmeting - Diepte | 20,6 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 2,12 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8.1 |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| SKU | NX.M8WEH.013 | |
| EAN | 4713147298129 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 7 april 2014 |