Acer Chromebook 14 CB3-431
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Celeron N3060 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 14 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Intel HD Graphics 400 |
| Totale opslagcapaciteit | 32 GB |
| Gewicht totaal | 1,68 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Chrome OS |
| Processor serie | Intel Celeron |
| Processor type | Intel Celeron N3060 |
| Processor klokfrequentie | 1,6 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 2,48 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen form factor | On-board |
| Scherm diagonaal | 14 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 112 ppi |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | Intel HD Graphics 400 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 32 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 32 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| WiFi standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| Bluetooth | |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| DVI-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Webcam |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (mAh) | 3.920 mAh |
| Gewicht totaal | 1,68 kg |
| Afmeting - Breedte | 34,1 cm |
| Afmeting - Diepte | 23,66 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 1,7 cm |
| Besturingssysteem (serie) | Chrome OS |
| SKU | NX.GC2EK.004 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 22 november 2016 |