Acer Chromebook Spin 13 CP713-1WN-58CV
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Core i5 8250U |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 13,5 inch |
| Resolutie | 2256x1504 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Intel UHD Graphics 620 |
| Totale opslagcapaciteit | 64 GB |
| Toetsenbordindeling | Azerty |
| Gewicht totaal | 1,50 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Chrome OS |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Processor type | Intel Core i5 8250U |
| Processor klokfrequentie | 1,6 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 3,4 GHz |
| Configureerbare TDP-down | 10 W |
| Configureerbare TDP-up | 25 W |
| Configureerbare TDP-downfrequentie | 1 GHz |
| Configureerbare TDP-upfrequentie | 2 GHz |
| Aantal processorcores | 4 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen form factor | On-board |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 13,5 inch |
| Resolutie | 2256x1504 |
| Verhouding | 3:2 |
| Pixeldichtheid | 201 ppi |
| Paneeltype | IPS |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | Intel UHD Graphics 620 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 64 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | eMMC |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| WiFi standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| WiFi adapter | Intel Dual Band Wireless-AC 7265 |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.2 |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-A) | 1 |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-C) | 2 |
| Cardreader - MicroSD |
| Toetsenbordindeling | Azerty |
| Webcam |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (mAh) | 4.670 mAh |
| Gewicht totaal | 1,50 kg |
| Afmeting - Breedte | 30,95 cm |
| Afmeting - Diepte | 24,58 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 1,7 cm |
| Besturingssysteem (serie) | Chrome OS |
| SKU | NX.EFJEH.008 | |
| EAN | 4713883929875 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 12 augustus 2019 |