Acer Nitro 5 AN517-41-R81G
| Processor serie | AMD Ryzen 7 |
| Processor type | AMD Ryzen 7 5800H |
| Processor klokfrequentie | 3,2 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 4,4 GHz |
| Aantal processorcores | 8 |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Geheugen form factor | Sodimm |
| SODIMM sloten | 2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 32 GB |
| Scherm diagonaal | 17,3 inch |
| Resolutie | 2560x1440 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 170 ppi |
| Paneeltype | IPS |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | Nvidia GeForce RTX 3080 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Videogeheugen | 8 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Bluetooth |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Webcam | |
| Tweede camera |
| Vingerafdruklezer |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 57 Wh |
| Gewicht totaal | 2,70 kg |
| Afmeting - Breedte | 40,35 cm |
| Afmeting - Diepte | 28 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 2,49 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | NH.QBHEH.00B | |
| EAN | 4710886828440 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 28 maart 2022 |