Acer Predator 21X GX21-71-74DP
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Processor type | Intel Core i7 7820HK |
| Processor klokfrequentie | 2,9 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 3,9 GHz |
| Configureerbare TDP-down | 35 W |
| Aantal processorcores | 4 |
| Geheugen capaciteit | 64 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| SODIMM sloten | 4 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 64 GB |
| Scherm diagonaal | 21 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 105 ppi |
| Paneeltype | IPS |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | Nvidia GeForce GTX 1080 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Videogeheugen | 8 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1.512 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 512 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk toerental | 7.200 rpm |
| Aantal harddisks / SSD's | 3 |
| Harddisk/SSD 1 capaciteit | 512 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| Harddisk/SSD 2 capaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk/SSD 2 soort | Harddisk |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| Bluetooth | |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| USB 2.0 (Type-A) | 2 |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-C) | 1 |
| USB 3.2 - 10 Gb/s (Type-C) | 1 |
| Cardreader - SD | |
| DVI-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| DisplayPort-uitgang | |
| Aantal DisplayPort-uitgangen | 1 |
| Aansluiting dockingstation |
| Webcam |
| Vingerafdruklezer |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (mAh) | 6.000 mAh |
| Accu capaciteit (Wh) | 88 Wh |
| Gewicht totaal | 8,50 kg |
| Afmeting - Breedte | 56,8 cm |
| Afmeting - Diepte | 31,45 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 8,33 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Home |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| SKU | NH.Q1REG.001 | |
| EAN | 4713883073677 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 24 april 2017 |