Acer Predator Helios PH317-52-74NB
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Processor type | Intel Core i7 8750H |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| SODIMM sloten | 2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 32 GB |
| Scherm diagonaal | 17,3 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Pixeldichtheid | 127 ppi |
| Scherm type (mat/glans) | Mat |
| Paneeltype | IPS |
| Touchscreen |
| GPU type | Nvidia GeForce GTX 1060 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Videogeheugen | 6 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1.256 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 256 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| Aantal harddisks / SSD's | 2 |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| USB Type-C | |
| Cardreader - SD | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| HDMI-versie | 2.0 |
| DisplayPort-uitgang | |
| Aansluiting dockingstation |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Webcam | |
| Camera Windows Hello compatible |
| Vingerafdruklezer |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon |
| Gewicht totaal | 3,00 kg |
| Afmeting - Breedte | 43,2 cm |
| Afmeting - Diepte | 29 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 2,9 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Home |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | NH.Q3DEH.012 | |
| EAN | 4713883842709 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 6 juli 2018 |