Acer Predator Triton 900 PT917-71-70LB
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Processor type | Intel Core i7 8750H |
| Processor klokfrequentie | 2,2 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 4,1 GHz |
| Configureerbare TDP-down | 35 W |
| Configureerbare TDP-downfrequentie | 2 GHz |
| Aantal processorcores | 6 |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Geheugen form factor | Sodimm |
| SODIMM sloten | 2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 32 GB |
| Scherm diagonaal | 17,3 inch |
| Resolutie | 3840x2160 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 255 ppi |
| Scherm type (mat/glans) | Glanzend |
| Paneeltype | IPS |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | Nvidia GeForce RTX 2080 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Videogeheugen | 8 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 256 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 256 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| Harddisk/SSD 1 form factor | M.2 |
| Harddisk/SSD 2 soort | SSD |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| WiFi adapter | Killer Wireless-AC 1550 |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-C) | 1 |
| Thunderbolt 3 (Type-C) | 1 |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| HDMI-versie | 2.0 |
| DisplayPort-uitgang | |
| Aantal DisplayPort-uitgangen | 1 |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Webcam | |
| Camera Windows Hello compatible |
| Vingerafdruklezer | |
| GPS |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (mAh) | 4.670 mAh |
| Accu capaciteit (Wh) | 71,9 Wh |
| Gewicht totaal | 4,40 kg |
| Afmeting - Breedte | 42,8 cm |
| Afmeting - Diepte | 30,33 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 2,38 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Home |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | NH.Q4VEH.001 | |
| EAN | 4710180198812 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 16 april 2019 |