Acer Swift 1 SF114-34-C1KP
| Processor type | Intel Celeron N4500 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 14 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Intel UHD Graphics |
| Totale opslagcapaciteit | 128 GB |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Gewicht totaal | 1,30 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Celeron |
| Processor type | Intel Celeron N4500 |
| Processor klokfrequentie | 1,1 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 2,8 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | LPDDR4X |
| Geheugen form factor | On-board |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 14 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 157 ppi |
| Paneeltype | IPS |
| Touchscreen |
| GPU type | Intel UHD Graphics |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 128 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 128 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| WiFi standaard | 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| WiFi adapter | Intel AX201 |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.2 |
| 4G (LTE) |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Kensingtonslot |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Webcam |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 48 Wh |
| Gewicht totaal | 1,30 kg |
| Afmeting - Breedte | 32,28 cm |
| Afmeting - Diepte | 21,22 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 1,49 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Home in S mode |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| SKU | NX.A7BEH.00A | |
| EAN | 4711121817120 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 19 december 2023 |