Acer Swift 5 SF514-56T-76FQ
| Processor type | Intel Core i7 1260P |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Scherm diagonaal | 14 inch |
| Resolutie | 1920x1200 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Intel Iris XE Graphics |
| Totale opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Gewicht totaal | 1,20 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Processor type | Intel Core i7 1260P |
| Processor klokfrequentie | 2,1 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 4,7 GHz |
| Aantal processorcores | 12 |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Geheugen form factor | On-board |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 16 GB |
| Scherm diagonaal | 14 inch |
| Resolutie | 1920x1200 |
| Verhouding | 16:10 |
| Pixeldichtheid | 162 ppi |
| Scherm type (mat/glans) | Mat |
| Paneeltype | IPS |
| Touchscreen |
| GPU type | Intel Iris XE Graphics |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| WiFi standaard | 802.11ax (Wi-Fi 6E) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.2 |
| 4G (LTE) |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| HDMI-versie | 2.1 |
| DisplayPort-uitgang | |
| Kensingtonslot |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Webcam | |
| Tweede camera |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 56 Wh |
| Gewicht totaal | 1,20 kg |
| Afmeting - Breedte | 31 cm |
| Afmeting - Diepte | 21,3 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 1,5 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | NX.K0KEH.004 | |
| EAN | 4711121205644 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 8 december 2022 |