Acer Swift X SFX14-41G
| Processor type | AMD Ryzen 5 5600U |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Scherm diagonaal | 14 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Nvidia GeForce RTX 3050 |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Toetsenbordindeling | Azerty |
| Gewicht totaal | 1,39 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | AMD Ryzen 5 |
| Processor type | AMD Ryzen 5 5600U |
| Processor klokfrequentie | 2,3 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 4,2 GHz |
| Aantal processorcores | 6 |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Type geheugen | LPDDR4X |
| Geheugen form factor | Sodimm |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 16 GB |
| Scherm diagonaal | 14 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 157 ppi |
| Paneeltype | IPS |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | Nvidia GeForce RTX 3050 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Videogeheugen | 4 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 512 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| WiFi standaard | 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Bluetooth | |
| 4G (LTE) |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Kensingtonslot |
| Toetsenbordindeling | Azerty |
| Webcam |
| Vingerafdruklezer |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 59 Wh |
| Gewicht totaal | 1,39 kg |
| Afmeting - Breedte | 32,28 cm |
| Afmeting - Diepte | 21,22 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 1,79 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| SKU | NX.AU2EH.004 | |
| EAN | 4710886706649 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 17 februari 2022 |