Acer TravelMate 5720-5B1G12Mi
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Core 2 Duo T5670 |
| Geheugen capaciteit | 1 GB |
| Scherm diagonaal | 15,4 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| GPU type | Intel GMA 3100 |
| Totale opslagcapaciteit | 120 GB |
| Gewicht totaal | 3,20 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Processor serie | Intel Core 2 Duo |
| Processor type | Intel Core 2 Duo T5670 |
| Processor klokfrequentie | 1,8 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Chipset | Intel PM965 |
| Geheugen capaciteit | 1 GB |
| Type geheugen | DDR2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 15,4 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| Verhouding | 16:10 |
| Pixeldichtheid | 98 ppi |
| GPU type | Intel GMA 3100 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 120 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| DVD branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.0 + EDR |
| Infrarood |
| PC-Card Type II | 1 |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 4 |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MS | |
| Cardreader - XD | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 0,3 MPixel |
| Gewicht totaal | 3,20 kg |
| Afmeting - Breedte | 36 cm |
| Afmeting - Diepte | 26,7 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 4,3 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows XP Professional |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| SKU | LX.TK206.073, LX.TK206.072, LX.TK20Z.851 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 8 mei 2008 |