Acer TravelMate P2 TMP215-54-52XU
| Processor type | Intel Core i5 1235U |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Intel Iris XE Graphics |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Gewicht totaal | 1,70 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Processor type | Intel Core i5 1235U |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 4,4 GHz |
| Configureerbare TDP-down | 12 W |
| Aantal processorcores | 10 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Geheugen form factor | Sodimm |
| SODIMM sloten | 2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 32 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 141 ppi |
| Scherm type (mat/glans) | Mat |
| Paneeltype | IPS |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | Intel Iris XE Graphics |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 512 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| WiFi adapter | Intel(R) Wi-Fi 6 AX201 160Mhz |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| 4G (LTE) |
| Cardreader - MicroSD | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| DisplayPort-uitgang | |
| Kensingtonslot |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Webcam |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 50 Wh |
| Gewicht totaal | 1,70 kg |
| Afmeting - Breedte | 35,97 cm |
| Afmeting - Diepte | 24,52 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 1,99 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | NX.VVTEH.001 | |
| EAN | 4711121154812 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 9 augustus 2022 |