Apple MacBook Air M1 256GB
| Aantal processorcores | 8 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Geheugen form factor | On-board |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 13,3 inch |
| Resolutie | 2560x1600 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 227 ppi |
| Paneeltype | IPS |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 256 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| WiFi standaard | 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| 4G (LTE) |
| Webcam |
| Vingerafdruklezer |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 49,9 Wh |
| Gewicht totaal | 1,29 kg |
| Afmeting - Breedte | 30,41 cm |
| Afmeting - Diepte | 21,24 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 1,61 cm |
| Besturingssysteem | Mac OS Big Sur |
| Besturingssysteem (serie) | Mac OS |
| SKU | MGND3D/A | |
| EAN | 0194252058503 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 2 november 2022 |