Apple MacBook Pro 2019 13" Silver (MUHR2N/A)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Processor klokfrequentie | 1,4 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 3,9 GHz |
| Aantal processorcores | 4 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 2.133 MHz |
| Geheugen form factor | On-board |
| SODIMM sloten | 2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 16 GB |
| Scherm diagonaal | 13,3 inch |
| Resolutie | 2560x1600 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 227 ppi |
| Scherm type (mat/glans) | Glanzend |
| Paneeltype | IPS |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | Intel Iris Graphics |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 256 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| WiFi standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| Thunderbolt 3 (Type-C) | 4 |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Webcam | |
| Camera Windows Hello compatible |
| Vingerafdruklezer |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 58 Wh |
| Gewicht totaal | 1,37 kg |
| Afmeting - Breedte | 30,41 cm |
| Afmeting - Diepte | 21,24 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 1,49 cm |
| Besturingssysteem (serie) | Mac OS |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | MUHR2N/A, MUHR2 | |
| EAN | 0190199165717 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 16 juli 2019 |