Apple MacBook White
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Scherm diagonaal | 13,3 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| GPU type | Nvidia GeForce 9400M |
| Totale opslagcapaciteit | 250 GB |
| Gewicht totaal | 2,13 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Mac OS |
| Processor klokfrequentie | 0,8 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Geheugen klokfrequentie | 1.066 MHz |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 13,3 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| Verhouding | 16:10 |
| Pixeldichtheid | 113 ppi |
| LED-achtergrondverlichting |
| GPU type | Nvidia GeForce 9400M |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Totale opslagcapaciteit | 250 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| DVD branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| Bluetooth |
| PC-Card Type II | 0 |
| ExpressCard (type) | - |
| Smartcard | |
| FireWire - Totaal | 1 |
| DVI-uitgang | |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Webcam |
| Vingerafdruklezer |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon |
| Gewicht totaal | 2,13 kg |
| Afmeting - Breedte | 33,03 cm |
| Afmeting - Diepte | 23,17 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 2,74 cm |
| Besturingssysteem (serie) | Mac OS |
| SKU | MC207B/A | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 12 februari 2010 |