Asus BR1100FKA-BP0299XA
| Processor type | Intel Celeron N4500 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 11,6 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Intel UHD Graphics |
| Totale opslagcapaciteit | 128 GB |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Gewicht totaal | 1,40 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Processor serie | Intel Celeron |
| Processor type | Intel Celeron N4500 |
| Processor klokfrequentie | 1,1 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Geheugen form factor | On-board |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 16 GB |
| Scherm diagonaal | 11,6 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 135 ppi |
| Paneeltype | IPS |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | Intel UHD Graphics |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 128 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | eMMC |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| WiFi standaard | 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.1 |
| 4G (LTE) |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| HDMI-versie | 1.4 |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Webcam |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 42 Wh |
| Gewicht totaal | 1,40 kg |
| Afmeting - Breedte | 29,46 cm |
| Afmeting - Diepte | 20,49 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | 90NX03A1-M00XH0 | |
| EAN | 4711387145562 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 7 juli 2023 |