Asus Chromebook C223NA-GJ0088
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Celeron N3350 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 11,6 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Intel HD Graphics 500 |
| Totale opslagcapaciteit | 32 GB |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Gewicht totaal | 1,00 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Chrome OS |
| Processor serie | Intel Celeron |
| Processor type | Intel Celeron N3350 |
| Processor klokfrequentie | 1,1 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 2,4 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Geheugen form factor | On-board |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 11,6 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 135 ppi |
| Paneeltype | TN |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | Intel HD Graphics 500 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 32 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | eMMC |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| WiFi standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| 4G (LTE) |
| Cardreader - MicroSD |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Webcam |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 38 Wh |
| Gewicht totaal | 1,00 kg |
| Afmeting - Breedte | 28,6 cm |
| Afmeting - Diepte | 19,9 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 1,73 cm |
| Besturingssysteem (serie) | Chrome OS |
| ChromeOS updates tot: | Juni 2024 |
| SKU | 90NX01Q1-M01300 | |
| EAN | 4711081058090 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 5 maart 2021 |