Asus Eee PC 1001PX Black (Win 7)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Atom N450 |
| Geheugen capaciteit | 1 GB |
| Scherm diagonaal | 10,1 inch |
| Resolutie | 1024x600 |
| GPU type | Intel GMA 3150 |
| Totale opslagcapaciteit | 160 GB |
| Gewicht totaal | 1,27 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Atom |
| Processor type | Intel Atom N450 |
| Processor klokfrequentie | 1,66 GHz |
| Aantal processorcores | 1 |
| Geheugen capaciteit | 1 GB |
| Type geheugen | DDR2 |
| SODIMM sloten | 1 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 2 GB |
| Scherm diagonaal | 10,1 inch |
| Resolutie | 1024x600 |
| Pixeldichtheid | 118 ppi |
| LED-achtergrondverlichting |
| GPU type | Intel GMA 3150 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 160 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 160 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 100 Mbit/s |
| Bluetooth | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| USB 2.0 (Type-A) | 2 |
| Cardreader - SD | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 0,3 MPixel |
| GPS |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (mAh) | 4.400 mAh |
| Gewicht totaal | 1,27 kg |
| Afmeting - Breedte | 26,2 cm |
| Afmeting - Diepte | 17,8 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 3,65 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Starter |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| SKU | 1001PX-BLK076S, 1001PX-BLK112S | |
| EAN | 0884840655954, 0884840693413 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | zondag 1 augustus 2010 |