Asus Eee PC 1015PX Red (320GB, 1.5GB)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Atom N570 |
| Geheugen capaciteit | 1 GB |
| Scherm diagonaal | 10,1 inch |
| Resolutie | 1024x600 |
| GPU type | Intel GMA 3150 |
| Totale opslagcapaciteit | 320 GB |
| Gewicht totaal | 1,25 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Atom |
| Processor type | Intel Atom N570 |
| Processor klokfrequentie | 1,66 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Chipset | Intel NM10 |
| Geheugen capaciteit | 1 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.066 MHz |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 10,1 inch |
| Resolutie | 1024x600 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 118 ppi |
| LED-achtergrondverlichting |
| GPU type | Intel GMA 3150 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 320 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 100 Mbit/s |
| Bluetooth | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| USB 2.0 (Type-A) | 3 |
| Cardreader - SD | |
| VGA-uitgang |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 0,3 MPixel |
| GPS |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (mAh) | 2.200 mAh |
| Gewicht totaal | 1,25 kg |
| Afmeting - Breedte | 26,2 cm |
| Afmeting - Diepte | 17,8 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 3,64 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Starter |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| SKU | 1015PX-RED076S | |
| EAN | 0884840897996 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 22 juli 2011 |