Asus Eee PC 1215B Silver BE
| Processor type | AMD E-450 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 12,1 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| GPU type | AMD Radeon HD 6320 |
| Totale opslagcapaciteit | 500 GB |
| Gewicht totaal | 1,45 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor type | AMD E-450 |
| Processor klokfrequentie | 1,65 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| SODIMM sloten | 2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 12,1 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 130 ppi |
| LED-achtergrondverlichting |
| GPU type | AMD Radeon HD 6320 |
| Totale opslagcapaciteit | 500 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 500 GB |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 100 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Bluetooth | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| USB 2.0 (Type-A) | 3 |
| Cardreader - SD | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 0,3 MPixel |
| GPS |
| Geïntegreerde microfoon |
| Gewicht totaal | 1,45 kg |
| Afmeting - Breedte | 29,6 cm |
| Afmeting - Diepte | 20,3 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 3,8 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| SKU | 90OA3CBEC314NA1E33S | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 19 december 2011 |