Asus Eee PC 1215B Silver
- Alle laptops
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | AMD E-350 |
| Geheugen capaciteit | 3 GB |
| Scherm diagonaal | 12,1 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| GPU type | AMD Radeon HD 6310 |
| Totale opslagcapaciteit | 320 GB |
| Gewicht totaal | 1,45 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor type | AMD E-350 |
| Processor klokfrequentie | 1,6 GHz |
| Chipset | AMD A50M |
| Geheugen capaciteit | 3 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.066 MHz |
| SODIMM sloten | 1 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 12,1 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 130 ppi |
| LED-achtergrondverlichting |
| GPU type | AMD Radeon HD 6310 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 320 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk/SSD 1 soort | Harde schijf |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 100 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 3.0 |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| USB 2.0 (Type-A) | 3 |
| Cardreader - SD | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 0,3 MPixel |
| GPS |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (mAh) | 5.200 mAh |
| Gewicht totaal | 1,45 kg |
| Afmeting - Breedte | 29,6 cm |
| Afmeting - Diepte | 20,3 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 3,7 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| SKU | 1215B-SIV077M | |
| EAN | 0884840883234 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 3 juni 2011 |