Asus Eee PC T91 Black
- Alle laptops
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Atom Z520 |
| Geheugen capaciteit | 1 GB |
| Scherm diagonaal | 8,9 inch |
| Touchscreen | |
| Totale opslagcapaciteit | 16 GB |
| Gewicht totaal | 0,96 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Atom |
| Processor type | Intel Atom Z520 |
| Processor klokfrequentie | 1,33 GHz |
| Geheugen capaciteit | 1 GB |
| Type geheugen | DDR2 |
| Scherm diagonaal | 8,9 inch |
| Touchscreen |
| Totale opslagcapaciteit | 16 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 16 GB |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 100 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.1 + EDR |
| USB 2.0 (Type-A) | 2 |
| Cardreader - SD | |
| VGA-uitgang | |
| Aansluiting dockingstation |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 0,3 MPixel |
| GPS |
| Geïntegreerde microfoon |
| Gewicht totaal | 0,96 kg |
| Afmeting - Breedte | 22,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 16,4 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 2,52 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows XP Home Edition |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| SKU | EEEPC T91-BLK013X, 90OA11B42111J3IE12Q, 90OA11B42111N3IE10V, EEE PC T91-BLK013X, T91-BLK013X | |
| EAN | 0884840454489 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | zaterdag 13 juni 2009 |