Asus F571GD-BQ257T
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor serie | Intel Core i5 |
| Processor type | Intel Core i5 8300H |
| Processor klokfrequentie | 2,3 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 4 GHz |
| Configureerbare TDP-down | 35 W |
| Configureerbare TDP-downfrequentie | 2 GHz |
| Aantal processorcores | 4 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 16 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 141 ppi |
| Paneeltype | IPS |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | Nvidia GeForce GTX 1050 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Videogeheugen | 2 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 512 GB |
| Harddisk toerental | 0 rpm |
| Aantal harddisks / SSD's | 1 |
| Harddisk/SSD 1 capaciteit | 512 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| WiFi standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.1 |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| USB 2.0 (Type-A) | 2 |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-A) | 1 |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-C) | 1 |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Aantal mini HDMI-uitgangen | 0 |
| Aantal micro HDMI-uitgangen | 0 |
| Micro HDMI-uitgang |
| Webcam |
| GPS |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 42 Wh |
| Gewicht totaal | 2,00 kg |
| Afmeting - Breedte | 35,9 cm |
| Afmeting - Diepte | 24,8 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 2,19 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Home |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| SKU | 90NB0NR1-M05950 | |
| EAN | 4718017481724 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 4 november 2019 |