Asus K70IJ-TY107V
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Pentium Dual-Core T4400 |
| Geheugen capaciteit | 3 GB |
| Scherm diagonaal | 17,3 inch |
| Resolutie | 1600x900 |
| GPU type | Intel GMA 500 |
| Totale opslagcapaciteit | 320 GB |
| Gewicht totaal | 3,32 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Pentium |
| Processor type | Intel Pentium Dual-Core T4400 |
| Processor klokfrequentie | 2,2 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Chipset | Intel GL40 |
| Geheugen capaciteit | 3 GB |
| Type geheugen | DDR2 |
| Geheugen klokfrequentie | 800 MHz |
| SODIMM sloten | 2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 17,3 inch |
| Resolutie | 1600x900 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 106 ppi |
| Scherm type (mat/glans) | Glanzend |
| GPU type | Intel GMA 500 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 320 GB |
| DVD branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| Infrarood | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| PC-Card Type II | 0 |
| ExpressCard (type) | - |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 4 |
| FireWire - Totaal | 0 |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MS | |
| TV-uitgang | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 1,3 MPixel |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (mAh) | 2.200 mAh |
| Gewicht totaal | 3,32 kg |
| Afmeting - Breedte | 41 cm |
| Afmeting - Diepte | 29,8 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 3,55 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| SKU | K70IJ-TY107V | |
| EAN | 0884840562160 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 8 februari 2010 |