Asus K73E-TY256V
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Core i3 2310M |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 17,3 inch |
| Resolutie | 1600x900 |
| Touchscreen | |
| GPU type | Intel HD Graphics 3000 |
| Totale opslagcapaciteit | 500 GB |
| Gewicht totaal | 3,23 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Processor serie | Intel Core i3 |
| Processor type | Intel Core i3 2310M |
| Processor klokfrequentie | 2,1 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Chipset | Intel HM65 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.333 MHz |
| SODIMM sloten | 2 |
| Vrije SODIMM sloten | 0 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 17,3 inch |
| Resolutie | 1600x900 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 106 ppi |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen |
| GPU type | Intel HD Graphics 3000 |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Videogeheugen | 0 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 500 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 500 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk/SSD 1 capaciteit | 500 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | Harde schijf |
| Harddisk/SSD 1 merk/product | Seagate ST9500325AS |
| Optische drive merk/product | Lite-On DS8A5SH |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerkadapter (bedraad) | Atheros AR8151 |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| WiFi adapter | Atheros AR9285 |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| Infrarood | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| PC-Card Type II | 0 |
| ExpressCard (type) | - |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 4 |
| USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1) | 0 |
| FireWire - Totaal | 0 |
| eSATA | 0 |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MS | |
| Cardreader - XD | |
| TV-uitgang | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| DisplayPort-uitgang | |
| Analoge audio aansluitingen | 2 |
| Aansluiting dockingstation |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 0,3 MPixel |
| Vingerafdruklezer |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (mAh) | 5.200 mAh |
| Accu capaciteit (Wh) | 56 Wh |
| Gewicht totaal | 3,23 kg |
| Gewicht excl. accu | 2,91 kg |
| Afmeting - Breedte | 42 cm |
| Afmeting - Diepte | 28 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 3,6 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| SKU | K73E-TY256V, 90N3YA379H1623VL533 | |
| EAN | 0884840969204 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 28 februari 2012 |