Asus K73SJ-TY032V
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Core i7 2670QM |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 17,3 inch |
| Resolutie | 1600x900 |
| GPU type | Nvidia GeForce GT 520M |
| Totale opslagcapaciteit | 750 GB |
| Gewicht totaal | 3,20 kg |
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Processor type | Intel Core i7 2670QM |
| Processor klokfrequentie | 2,2 GHz |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.333 MHz |
| Scherm diagonaal | 17,3 inch |
| Resolutie | 1600x900 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 106 ppi |
| LED-achtergrondverlichting |
| GPU type | Nvidia GeForce GT 520M |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Videogeheugen (oud) | 1.024 MB |
| Totale opslagcapaciteit | 750 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk/SSD 1 soort | Harde schijf |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Bluetooth |
| USB 2.0 (Type-A) | 4 |
| USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1) | 0 |
| HDMI-uitgang |
| Gewicht totaal | 3,20 kg |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| SKU | K73SJ-TY032V | |
| EAN | 0884840947684 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 14 december 2011 |