Asus L5000
| Processor type | Intel Pentium 4 3.2 GHz |
| Geheugen capaciteit | 1 GB |
| Scherm diagonaal | 15 inch |
| Resolutie | 1400x1050 |
| GPU type | ATI Mobility Radeon 9700 |
| Totale opslagcapaciteit | 80 GB |
| Gewicht totaal | 4,00 kg |
| Processor type | Intel Pentium 4 3.2 GHz |
| Processor klokfrequentie | 3,2 GHz |
| Processor frontside bus | 800 MHz |
| Chipset | Intel 865PE |
| Geheugen capaciteit | 1 GB |
| SODIMM sloten | 2 |
| Vrije SODIMM sloten | 0 |
| Scherm diagonaal | 15 inch |
| Resolutie | 1400x1050 |
| Verhouding | 4:3 |
| Pixeldichtheid | 117 ppi |
| GPU type | ATI Mobility Radeon 9700 |
| Videogeheugen (oud) | 128 MB |
| Videogeheugen (shared / los) | Discreet |
| Totale opslagcapaciteit | 80 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk/SSD 1 capaciteit | 80 GB |
| Harddisk/SSD 1 merk/product | Hitachi Travelstar 5K80 |
| Optische drive merk/product | Pioneer DVR-K13AS |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11g |
| WiFi snelheid | 54 Mbit/s |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| Infrarood |
| PC-Card Type II | 2 |
| ExpressCard (type) | - |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 4 |
| FireWire - 6-pin (FW400) | 0 |
| FireWire - 4-pin (Mini) | 1 |
| Cardreader - CF | |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MS | |
| TV-uitgang |
| Meegeleverde extra's | Muis, Draagtas |
| Accu voltage | 14,8 V |
| Accu capaciteit (mAh) | 4.400 mAh |
| Gewicht totaal | 4,00 kg |
| Gewicht excl. accu | 3,55 kg |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows XP Tablet PC Edition 2005 |
| Overige software | Nero 6, Power Director DE, MediaShow SE, ASUSDVD |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 3 januari 2005 |