Asus N76VB-T4038H
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Processor type | Intel Core i7 3630QM |
| Processor klokfrequentie | 2,4 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 3,4 GHz |
| Aantal processorcores | 4 |
| Chipset | Intel HM76 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.600 MHz |
| Geheugen form factor | Sodimm |
| SODIMM sloten | 2 |
| Vrije SODIMM sloten | 0 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 16 GB |
| Scherm diagonaal | 17,3 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 127 ppi |
| Scherm type (mat/glans) | Mat |
| Paneeltype | TN |
| LED-achtergrondverlichting | |
| Touchscreen | |
| Geschikt voor peninvoer | |
| 3D-scherm |
| GPU type | Nvidia GeForce GT 740M |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Videogeheugen (oud) | 2.048 MB |
| Videogeheugen | 2 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| Beschikbaar opslaggeheugen | 869 GB |
| Aantal harddisks / SSD's | 1 |
| Harddisk/SSD 1 capaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | Harde schijf |
| Harddisk/SSD 1 merk/product | Hitachi HTS541010A9E680 |
| Optische drive merk/product | Lite-On DS8A9SH |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerkadapter (bedraad) | Atheros AR8161/8165 |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| WiFi adapter | Atheros AR9485WB-EG |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| PC-Card Type II | 0 |
| ExpressCard (type) | - |
| Smartcard | |
| USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-A) | 4 |
| USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1) | 4 |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MicroSD | |
| Cardreader - MS | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| DisplayPort-uitgang | |
| Mini DisplayPort-uitgang | |
| Analoge audio aansluitingen | 2 |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 1 MPixel |
| Tweede camera | |
| Flitser |
| Accelerometer | |
| Vingerafdruklezer | |
| GPS | |
| Kompas | |
| NFC |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon | |
| TV-tuner analoog | |
| TV-tuner DVB-T | |
| Meegeleverde extra's | Subwoofer |
| Accu capaciteit (mAh) | 5.200 mAh |
| Accu capaciteit (Wh) | 56 Wh |
| Verwisselbare accu | |
| Gewicht totaal | 3,40 kg |
| Gewicht excl. accu | 3,08 kg |
| Afmeting - Breedte | 41,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 28 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 3,49 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| SKU | N76VB-T4038H, 90NB0131-M00400 | |
| EAN | 4716659450634 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 8 augustus 2013 |
Groot en krachtig en zo'n 1000 euro: wat heeft de ASUS N76VB-T4038H te bieden?
17 augustus 2013 15:00