Asus P52F-SO033X
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor type | Intel Core i3 370M |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| GPU type | Intel GMA 4500M |
| Totale opslagcapaciteit | 500 GB |
| Gewicht totaal | 2,62 kg |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| Processor serie | Intel Core i3 |
| Processor type | Intel Core i3 370M |
| Processor klokfrequentie | 2,4 GHz |
| Aantal processorcores | 2 |
| Chipset | Intel HM55 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.066 MHz |
| SODIMM sloten | 2 |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 8 GB |
| Scherm diagonaal | 15,6 inch |
| Resolutie | 1366x768 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 100 ppi |
| LED-achtergrondverlichting |
| GPU type | Intel GMA 4500M |
| Geïntegreerde / losse GPU | Geïntegreerd |
| Totale opslagcapaciteit | 500 GB |
| Harddisk toerental | 5.400 rpm |
| DVD branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| Netwerksnelheid (bedraad) | 1000 Mbit/s |
| Modem | |
| Bluetooth | |
| Infrarood | |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| PC-Card Type II | 0 |
| ExpressCard (type) | - |
| Smartcard | |
| USB 2.0 (Type-A) | 3 |
| USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1) | 0 |
| FireWire - Totaal | 0 |
| eSATA | 0 |
| Cardreader - SD | |
| Cardreader - MS | |
| TV-uitgang | |
| DVI-uitgang | |
| VGA-uitgang | |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| DisplayPort-uitgang | |
| Aansluiting dockingstation | |
| Kensingtonslot |
| Webcam | |
| Webcam resolutie | 0,3 MPixel |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (mAh) | 4.400 mAh |
| Gewicht totaal | 2,62 kg |
| Afmeting - Breedte | 38,1 cm |
| Afmeting - Diepte | 25,5 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 3,7 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Professional |
| Besturingssysteem (serie) | Windows Pro |
| SKU | P52F-SO033X | |
| EAN | 0884840681090 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | zaterdag 24 juli 2010 |