Asus RoG Flow X13 GV301QE-K6005T
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Processor serie | AMD Ryzen 7 |
| Processor type | AMD Ryzen 7 5800HS |
| Processor klokfrequentie | 2,8 GHz |
| Processor klokfrequentie (max. turbo) | 4,4 GHz |
| Aantal processorcores | 8 |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Type geheugen | LPDDR4X |
| Geheugen form factor | On-board |
| Werkgeheugen uitbreidbaar tot | 16 GB |
| Scherm diagonaal | 13,4 inch |
| Resolutie | 1920x1200 |
| Verhouding | 16:10 |
| Pixeldichtheid | 169 ppi |
| Paneeltype | IPS |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| GPU type | Nvidia GeForce RTX 3050 Ti |
| Geïntegreerde / losse GPU | Losse chip |
| Videogeheugen | 4 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk/SSD 1 soort | SSD/Flash |
| Harddisk/SSD 1 form factor | M.2 |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Netwerkaansluiting (bedraad) | |
| WiFi standaard | 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.1 |
| 4G (LTE) |
| HDMI-uitgang | |
| Aantal HDMI-uitgangen | 1 |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Webcam |
| Vingerafdruklezer |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 62 Wh |
| Gewicht totaal | 1,30 kg |
| Afmeting - Breedte | 29,9 cm |
| Afmeting - Diepte | 22,2 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 1,58 cm |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Home |
| Besturingssysteem (serie) | Windows |
| Aantal bits OS | 64 bit |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | GV301QE-K6005T, 90NR04H1-M04370 | |
| EAN | 4711081347521 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 30 september 2021 |